Kelebek Sözlük Sitesi Aktif olmasıyla beraber sözlük severlerin ilgisini çekebileceğini düşündük..

sözlük severlere müjde.. Sözlük sitemizin kurulması ile beraber şimdiden kullanıcılar entry girmeye başladılar sizlerde sözlük siteleri aramak yerine sözlük sitesi’nde istediklerinizi yapabilirsiniz.

Sözlük sitemizin puanlama sistemine göre yetkiler verilmektedir. Süper Moderatör, moderatör, yazar, içerik sağlayıcı gibi rütbelerin bulunduğu ve daha sonra zamanlarda değiştirilip yeni rütbelerin eklenebileceği bu sözlük sitesinde sizlerinde ben olmazsam olmaz dediğinizi duyar gibiyim..

Kelebek sözlük sitemize ebtry girip başlık açmak tamamen ücretsiz olup sadece tek bir üyelik sistemi ile çalışan sözlük sitemiz siz kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuştur. Sanal alemde az sözlük sitesi olmasıyla beraber sözlük sitesi isteyen sanal alemdeki kullanıcılara göre hazırlanmıştır.

Kelebek sözlük sitesi tamamen responsive(mobil uyumlu) olmasıyla beraber cep telefonlarınız üzerinden sorunsuzca içerik girebiliyorsunuz içerikleri herzaman cep telefonlarınız üzerinden kolaylıkla takip edebileceksiniz.

Sözlük sitesi ile bu imkanlar bukadar sınırlı değil tabiki.. avatar uploadları sayesinde yazarların ve editörlerin kendilerine göre avatar hazırlayıp kullanabilme olasılığıda bulunmaktadır. Ne kadar ekşi sözlük kadar olmasada kendi çapımızda ufak tefek tasarımlar yaparak bir sözlük sitesi oluşturmayı başardık sanırım..

Sizlerde sözlük sitesi ile ilgileniyorsanız sozluk.kelebektr.com sitesine giriş yaparak hemen entry girmeye başlayıp yorumlarınızı yazabilirsiniz. Sınırsız kategori imkanları ile sizlerinde uzmanı olduğunuz kategorileri bizlere ileterek kategori açılmasını sağlayabilirsiniz. Sözlük sitemizde tek kategori ile uğraşmak zorunda kalmadan birçok kategori’de beraberinde kullanılmaktadır.


2 Comments

Baris · 6 Kasım 2019 at 20:28

Kelebektr Sitesi güzeldi şuan dahada güzel olmuş sözlük sitenin duruşunu dahada etkilemiş kalitesinin üstüne bir kalite daha eklemişsiniz çok güzel olmuş elinize sağlık.

    kelebektr · 6 Kasım 2019 at 22:51

    Kelebektr sohbet odalarında bizlerle beraber olduğunuz için teşekkür ederiz. Hoş Sohbetler

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: